Потьмяніле, покрите дрібними подряпинами покриття авто заважає радіти сонечку та гарній погоді? Ми знаємо що робити та оголошуємо Детейлінг вікенд! Протягом 3 днів з 6 по 8 квітня ви можете придбати все, що необхідно для полірування авто, зі знижкою 15%.

Тож, що потрібно для ідеального лакофарбового покриття?

Крок 1. Глибоке очищення.

Очистіть поверхню вашого авто за допомогою глиняного бруска або блока та лубриканту. Жоден інший засіб не почистить так ретельно фарбу, як глина! Обирайте глину в залежності від ступеню забрудненості лакофарбового покриття або набір глиняної системи, який навіть аксесуари. Очистивши ваше авто за допомогою глини ви відчуєте неймовірну гладкість поверхні і саме час перейти до кроку 2.
 

Крок 2. Полірування.

В залежності від того, наскільки подряпана поверхня, оберіть полірувальну пасту – від крупнозернистої V32 до фінішної V38. Оберіть відповідний полірувальний круг – від найжорсткішого ріжучого жовтого до м’якого фінішного білого. Для однокрокової пасти VSS або V4 All-in-one добре пасує зелений полірувальний круг.
 Полірування краще виконувати за допомогою ексцентрикової полірувальної машинки Torq, яку високо цінять як автолюбителі так і професійні детейлери.

Крок 3. Захист.

Щоб щойно відполірована поверхня довше зберігала свій вигляд, ми рекомендуємо обов’язково наносити захисні покриття. Це можуть бути глейз, віск, сілант або й усі ці засоби для створення довготривалого захисного шару. Серед великої кількості засобів ви можете обрати той, що найкраще підходить саме вам – у відповідності до кольору вашого авто та бажаного ефекту.

І саме з 6 по 8 квітня ми пропонуємо знижку 15% на кожен із продуктів, про які ми написали вище. Нехай ваше авто сяє, ми будемо раді, що причетні до цього сяяня!