Здійснилося! Тепер легендарну продукцію компанії Chemical Guys представлено і в Україні!

Компанія Chemical Guys була заснована в Південній Каліфорнії понад 40 років тому і за цей період зуміла вийти у лідери ринку дітейлінгу. Найвищою цінністю для компанії залишається клієнт, тому ми прагнемо налагодити довгострокові відносини з кожним покупцем.

Асортименти Chemical Guys дуже широкий і включає наступні лінійки продуктів:

  • Воски;
  • Поліролі;
  • Силанти;
  • Засоби для миття;
  • Склади для очищення деталей інтер'єру та екстер'єру;
  • Обладнання та аксесуари для догляду за автомобілем

Бренд Chemical Guys сьогодні має статус легенди як серед автолюбителів, так і серед професіоналів дітейлінгу. Досягти такого високого звання стало можливим завдяки довгим рокам досліджень, створенню унікальних рецептур та впровадженню їх у виробництво восків, силантів, поліролей та захисних складів. Скрупульозний підбір та розробка аксесуарів та інструменту виводять догляд за автомобілем на більш високий рівень.

Для виготовлення кожного продукту Chemical Guys використовуються лише високоякісні інгредієнти, враховуються побажання найкращих майстрів, зібрані з усіх куточків планети. Ідеальна якість продукції досягається застосуванням унікальних складів, створення яких наша команда витрачає роки досліджень. У кожній баночці укладені рецепти старих майстрів та інноваційні технології у сфері дітейлінгу, що дає повне право пишатися будь-яким продуктом Chemical Guys, що вийшов з цехів.

Найкращою нагородою для нашої багаторічної праці є захоплення клієнтів після обробки деталей автомобіля. Діамантовий блиск, надійний захист, зручність нанесення, економічність – ось тільки базові переваги, які має продукція Chemical Guys.

Найвищим пріоритетом у роботі є якісний, бездоганний сервіс. Звернувшись до Chemical Guys Ukraine, ви гарантовано отримаєте кваліфіковану консультацію щодо вибору продуктів догляду за автомобілем.


Завітайте на наш сайт або шоу-рум, щоб переконатися в ідеальній якості продуктів від Chemical Guys!