Догляд за автомобілем темного кольору починається з його ретельного підготовчого миття, котре обов’язково необхідно проводити перед подальшими процедурами автодетейлінгу.

Після того, як автівка вимита, її необхідно детально оглянути за допомогою світлодіодних ламп або інших яскравих ліхтарів на предмет наявності пошкоджень лакофарбового покриття. При яскравому світлі, на темному кольорі добре видно завихрення, подряпини, легкі окислення поверхні. Оглянувши поверхню можна переходити до наступного етапу маскування цих недоліків. Чим саме прибрати незначні пошкодження, захистити та покращити вигляд поверхні ми і розкажемо в даній статті з описом застосування засобів.

 

Обробка поверхні глейз-поліролем

 

Для того, щоб лакофарбове покриття темного кольору виглядало краще, колір був глибоким і насиченим, радимо використовувати глейз-поліроль Blacklight від Chemical Guys.

Цей засіб виготовлений спеціально для догляду за автомобілями темних відтінків. Його специфіка дії полягає в тому, що при застосуванні засіб заповнює невеликі недоліки фарби, маскуючи подряпини, сліди завихрення, та прибирає окислення. Крім цього глейз-поліроль Blacklight від Chemical Guys розроблений для того, щоб надати лакофарбовому покриттю свого роду фундаменту для підживлення кольору, точніше його глибини і насиченості. Із застосуванням засобу, поверхня стає однорідною, а кольорова гамма суцільною, за рахунок чого і досягається ефект глибини.

 

Як користуватися глейз-поліролем Blacklight від Chemical Guys

 

Використовувати засіб дуже просто, він наноситься на поверхню так само як віск. Від воску глейз-поліроль Blacklight відрізняється тим, що окрім механічного захисту, ви також отримуєте захист від ультрафіолетових променів та гідрофобні властивості.

Глейз-поліроль Blacklight має кремоподібну форму, достатньо нанести кілька крапель засобу на аплікатор з мікрофібри і розтерти його на обраній поверхні.

Для досягнення найкращих результатів, необхідно обробляти поверхню прямими рухами, вліво і вправо, вгору і вниз.

Важливо зауважити, що оскільки Blacklight це глейз-поліроль, йому потрібно дати час аби складові інгредієнти розщепилися і заповнили всі подряпини і вихори. Тому після нанесення засіб потрібно залишити на 15 хвилин до повного зчеплення з поверхнею.

Нанесення засобу на поверхню необхідно проводити тонким рівномірним шаром. Чим тонший шар тим легше буде полірувати поверхню, тому всі залишки необхідно повністю прибирати, не допускаючи занадто сильної концентрації засобу в одному місці.

Обробки глейз-поліролем потребують всі ділянки автомобіля, тому не нехтуйте використанням засобу на нижній частині транспортного засобу.

По завершенню обробки, необхідно переконатися, що все покриття нанесено гарно і рівномірно.

 

Як підтримувати захисні властивості і блиск

 

Після використання глейз-поліроля Blacklight, який надав вашому автомобілю насиченої глибини темного кольору і замаскував дрібні подряпини, варто використати засіб, котрий допоможе підтримувати такий стан автомобіля тривалий час.

Мова йде про гібридний спрей-сілант VO7, котрий є одночасно квік-детейлером, тобто засобом для миттєвого автодетейлінгу. Даний засіб можно використовувати як підтримку для воскових покриттів, що вже нанесенні на поверхню автівки.

Спрей-сілант VO7 надає гарного, сяючого блиску за лічені хвилини, оскільки для нанесення необхідно мати лише сам засіб та серветку.