" />
3.819 грн
Є у наявності

Керамічне покриття Chemical Guys ультраміцний склад для пластикових елементів автомобіля Carbon Flex C9 Protective Trim

Ультраміцний захисно-відновлювальний склад для обробки пластикових та гумових елементів автомобіля Carbon Flex C9 Protective Trim Coating Kit WAC228:

  • В набір входить захисний склад Carbon Flex C9 Protective Trim Coating, блок-аплікатор з жорсткого пінного матеріалу, аплікатори з мікро замші;
  • Захист для пластикових, вінілових і гумових покриттів;
  • Відновлення глибокого блиску;
  • Гідрофобний ефект;
  • Технологія захисту від подряпин;
  • Захист від ультрафіолетових променів;
  • Стійкий до високих температур;
  • Відновлення зовнішнього вигляду;
  • Захисні властивості тривають до 36 місяців.

Особливості комплекту

Ультрапрочный захисно відновлювальний склад для обробки пластикових і гумових елементів автомобіля Carbon Flex C9 Protective Trim Coating Kit WAC228 – унікальний набір для відновлення первинного зовнішнього вигляду та довготривалого захисту деталей з пластику, гуми і вінілу. Удосконалена система відновлює зовнішній вид обробки, захищає від будь-яких погодних умов. Інноваційний склад створений із застосуванням сучасних, стійких, сверхгідрофобних технологій, щоб відштовхувати вологу і експлуатаційні забруднення з оброблених поверхонь. Крім іншого ультраміцний захисно відновлювальний склад для обробки пластикових та гумових елементів автомобіля Carbon Flex C9 Protective Trim Coating володіє властивостями захисту від УФ-променів. Після обробки складом всі елементи обробки будуть виглядати, як нові. Продукт проникає глибоко в пори пластика, гуми та вінілу і однаково ефективний при спеці і лютому холоді. Склад також захищає деталі обробки від появи плям від води, ідеально підходить для відновлення зовнішнього вигляду пластикових корпусів дзеркал, бамперів, оздоблення дверей. Може використовуватися для обробки покришок, щоб додати їм блиск, який зберігається тривалий час. Прозорий захисний бар'єр працює проти будь-яких погодних умов, які зустрінуться у дорозі. У складі Carbon Flex C9 Protective Trim Coating використовуються революційні зв'язувальні агенти для підвищення захисних властивостей. Після обробки Carbon Flex C9 Protective Trim Coating поверхні придбають ідеальний зовнішній вигляд, на них не сідатиме пил, а вода просто стече з них, не утворюючи плям. Покриття створює захисний шар на молекулярному рівні, яке протистоїть потертостей і подряпин.

Спосіб застосування

       Добре струсіть ємність із захисним складом, завжди працюйте в добре провітрюваному приміщенні. Оброблювані деталі повинні бути очищені від забруднень та висушені. Поверхні не повинні бути гарячими для досягнення найкращих результатів. Використовуйте блок із пінного матеріалу та серветку з мікрозамші, нанесіть невелику кількість просочення на серветку. Розподіляйте захисний засіб по пластикових, вінілових та гумових деталях. Для полімеризації продукту необхідно 10 - 15 хвилин, потім приберіть надлишки продукту будь-яким відповідним рушником з мікрофібри. У період 8-12 годин після обробки не мийте транспортний засіб і захистіть його від дощу – протягом цієї години Carbon Flex C9 Protective Trim Coating придбає остаточні захисні властивості.