" />

1.186 грн
Є у наявності

Спрей та сілант «Гібрід V7» Hybrid V7 Optical Select High Gloss Spray Sealant & Quick Detailer​ WAC808 гарантує ряд переваг:

  • Чудове сяйво будь-якого лакофарбового покриття;
  • Підвищення оптичної яскравості поверхонь екстер'єру;
  • Швидке зчеплення з поверхнею гарантує рівномірний захист;
  • Посилений захист від ультрафіолетового випромінювання;
  • Прозорі полімери посилюють віддачу кольорів покриттів «металік»;
  • Більш швидкий та легкий дітейлінг;
  • Видалення бруду, пилу, відбитків пальців та слідів від води.

Захисні властивості продукту

Раді представити вашій увазі революційний спрей-силант для швидкого дітейлінгу «Гібрид V07» Спрей швидко видаляє відбитки пальців, бруд, пил, надаючи покриттям глибини та сяйва. Це перший у світі силант, у розробці якого використано технологію швидкого зчеплення з поверхнею. Інноваційні полімери, що входять до складу, гарантують яскравість, надійний захист від несприятливих факторів навколишнього середовища. Hybrid V7 Optical Select High Gloss Spray Sealant & Quick Detailer вбирається в лакофарбове покриття, стаючи невидимим, залишаючи лише надійний захист та космічний блиск. Завдяки «Hybrid V7» Optical Select High Gloss Spray Sealant & Quick Detailer миттєво впораєтеся із завданням посилити блиск та створити надійний захист. Спрей-силант є універсальним складом, тому легко наноситься та захищає будь-які покриття, у тому числі скло та пластик. Використовуйте «Hybrid V7», щоб надати ідеальний зовнішній вигляд колесам, фарам та вихлопним трубам. На створення гібридного силанта командою Chemical Guys було витрачено п'ять років, після яких автолюбителі змогли отримати унікальне рішення, що гарантують чистоту та захищеність лакофарбових покриттів. Завдяки прозорим полімерам у складі силанта, він виявляє красу лакофарбового покриття у всьому її блиску, особливо для фарб з ефектом «металік». Hybrid V7 - перший у світі універсальний склад для догляду за автомобілем. З ним ви отримуєте блиск, сяйво та захист будь-якого автомобільного покриття.

Легкість застосування

Завдяки формату спрею, "Hybrid V7" Optical Select High Gloss Spray Sealant & Quick Detailer наноситься дуже легко, спрощуючи процес дітейлінгу. Нанесіть спрей на рушник з мікрофібри або безпосередньо на поверхню, розполіруйте та насолоджуйтесь сяйвом, схожим на блиск граней алмазу.

Схожі товари