" />

658 грн
Є у наявності

Засіб для прання мікрофібрових рушників Microfiber Wash Cleaning Detergent Concentrate CWS201_16:

  • Очищає всі рушники із мікрофібри, аплікатори;
  • Ефективно видаляє плями, жир;
  • Розчиняє воски, поліролі та інші хімічні речовини;
  • Відновлює м'якість мікроволокна;
  • Висока концентрація;
  • Безпечна формула для застосування зі звичайними та високопродуктивними пральними машинами;

 

Microfiber Wash Cleaning Detergent Concentrate CWS_201_16 для ефективної очистки мікрофібрових рушників та 

аксесуарів, що використовуються для нанесення восків та інших засобів для обробки кузова.

 Формула засобу розроблена особливим чином, для максимального очищення, регенерації та продовження життя мікрофібрових рушників. У продукті застосовано унікальну технологію Clean Rinse, що дозволяє повністю вимивати з волокон тканини залишки продуктів. Важливо пам'ятати, що неправильне очищення мікрофібри скорочує період її експлуатації. Крім цього, залишки продуктів, таких як воски, силанти, забиваючись у волокна, залишають подряпини на покриттях, зводячи всю вашу працю нанівець. Прання мікрофібрових рушників за допомогою неспеціалізованих засобів вважається невідповідним методом очищення, оскільки мікрофібра втрачає свої властивості. Вона втрачає властивості всмоктування, антистатичні властивості, її гладке бархатисте покриття з часом твердіє. В унікальному складі концентрованого засобу міститься професійна, підготовлена ​​водна суміш, до якої доданий пом'якшувач жорсткої води, екстракт лимона і розчинник SPO.

  Ця суміш швидко, щадні для волокон, видаляє плями, жир, воски, бруд з бавовняної тканини та мікрофібри. Регулярне застосування засобу допомагає відновити бархатисту м'якість та природні властивості мікрофібри.

Спосіб застосування

Засіб Microfiber Wash Cleaning Detergent Concentrate концентрований, для пральних машин 4-6 кілограм завантаження достатньо додати 30-90 мл продукту, щоб відчистити сильно забруднену мікрофібру. За рахунок високої концентрації формула засобу очищає вдвічі ефективніше, ніж звичайні засоби для прання.

Важливо! Ніколи не використовуйте відбілювачі або кондиціонери під час прання виробів із мікрофібри. Прати допускається за температури 30 градусів. Не використовуйте високих обертів під час віджиму. Регулярне застосування Microfiber Wash Cleaning Detergent Concentrate продовжить термін експлуатації рушників.Схожі товари