" />
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Модель:
  MIC285
 • Доступно:
  В наявності
 • Розмір (Д x Ш x В):
  13.00 x 8.00 x 4.00 см
242 грн
Є у наявності

     Аплікатор із мікрофібри Chemical Guys Workhorse Microfiber Applicator MIC285

       Основні особливості:

 • Преміум м'який аплікатор, що не залишає подряпини;

 • Створений для рівномірного та швидкого нанесення герметиків та восків на будь-які поліровані метали: хром, нержавіюча сталь та алюміній;

 • Легко розподіляє кремові герметики, пастоподібні воски та спреї;

 • Виготовлений із ультра м'якої мікрофібри 70/30;

 • Жорстка внутрішня основа з піноматеріалу полегшує роботу, дозволяючи надійно утримувати аплікатор.

  Правильно підібраний інструмент дозволяє виконувати роботу якісно і з меншими втратами часу. М'який аплікатор Workhorse Microfiber Applicator Pad ідеально підходить для розподілу пастоподібних воску, Силанту і Глейз рівномірним, тонким шаром на будь-які металеві покриття автомобіля .. Преміум аплікатор виготовлений з суперм'якої смесовой мікрофібри 70/30. Цей матеріал залишається м'яким навіть після десятків циклів прання і сушок, надійно протистоїть подряпин і пошкоджень лакофарбового покриття. Хромовані бампери, вихлопні труби, металева обробка швидко покриваються плямами від води, оксидами і відкладеннями вихлопних газів, а то й забезпечити їм правильний догляд. Запечена гальмівна пил і дорожня бруд легко можуть пошкодити або знищити поліровані металеві, хромовані або пофарбовані порошком покриття коліс. Щоб уникнути цього, просто розподіліть шар герметика або воскової захисту за допомогою аплікатора Workhorse Microfiber Applicator. Використовуйте м'який аплікатор для розподілу захисних засобів на хромованих, алюмінієвих або сталевих покриттях. М'яка, плюшева подушка Gray Workhorse Microfiber допомагає нанести захисні воскові або пастоподібні засоби на будь-які металеві поверхні автомобілів. За допомогою цього м'якого, зручного в роботі, аплікатора, ви легко захистіть бампери, наконечники вихлопних труб, деталі оздоблення, дверні ручки від пошкодження оксидами або жорсткою водою. Кольорове маркування різних аплікаторів даної серії допомагає уникнути перехресного забруднення, скоротити ризик утворення подряпин на металевих поверхнях. Мікрофіброва подушка зеленого кольору підходить для зовнішньої обробки, лакофарбових покриттів, пластикових панелей, жовтий аплікатор - для чищення та детейлінг пластика, вінілової обробки інтер'єру. Сині аплікатори розроблені для нанесення воску і герметиків на скляні покриття, вікна.


  Догляд за продуктом:

  Аплікатор можна використовувати неодноразово і прати – вручну або в машинці з використанням засобу Microfiber Wash Cleaning Detergent Concentrate CWS_201 у делікатному режимі, при температурі 50 градусів. Для прання не використовуйте кондиціонер або відбілювач, оскільки вони порушують структуру аплікатора. Сушити тільки за кімнатної температури, не на батареях або радіаторах.

Схожі товари