" />
594 грн
Є у наявності

АРОМАТИЗАТОР ТА НЕЙТРАЛІЗАТОР ЗАПАХІВ - МЕДОВА ДИНЯ HONEYDEW - 473мл

Honeydew привносить в будь-яку обстановку аромат прохолодних, освіжаючих, поцілованих сонцем скибочок дозрілої на лозі дині! Свіжий аромат наповнить Ваш автомобіль розслаблюючим ароматом відпустки і простих часів.

Використовуйте цей освіжувач повітря, щоб: 

  • Фізично знищити запахи в їх джерелі
  • Освітлити ваш простір ароматом сонячного світла
  • Розслабтеся, де б ви не були
  • Насолоджуватися свіжим фруктовим ароматом у будь-який час доби
  • Насолоджуйтесь ароматом літа цілий рік

Сонце в кожному спреї

Медова роса - ідеальний аромат для яскравого сонячного дня! Honeydew стимулює відчуття освіжаючим, солодким і хрустким ароматом свіжої дині з медовою росою. Збагачений фруктовими нотками, цей освіжувач повітря та засіб для усунення неприємного запаху дарує свіжий аромат, який тримається довго. Один розпилювач відправляє вас у відпустку від турбот, освіжаючи розум, тіло і душу для відпочинку.

Аромат відпустки і простих часів

Унікальна формула не просто маскує неприємні запахи; вона фактично усуває бактерії, що викликають неприємний запах, щоб повністю усунути неприємні запахи! Незалежно від того, де ви використовуєте Honeydew, він обов'язково принесе аромат прохолодних, освіжаючих, поцілованих сонцем шматочків дозрілої дині в будь-яке середовище.  Це аромат для тих моментів, коли вам немає про що турбуватися. Один спрей - це все, що потрібно, щоб відчути релакс!


Схожі товари