" />
859 грн
Є у наявності

Відро створено з поліетиленового пластика підвищеної щільності. Цей матеріал широко відомий своїми параметрами міцності і стійкості до хімічних речовин. Ручка для перенесення виготовлена з жорсткого сталевого пресованого дроту, тому вона не погнеться і не зламається, навіть якщо відро буде заповнене водою та піною. Стінки відра на 30% товще, якщо порівнювати з аналогічними показниками продукції інших виробників.

  • Міцні матеріали та конструкція;
  • Сконструйовано для ідеального миття;
  • Неповторний стиль від Chemical Guys

Відро для якісного миття автомобіля від Chemical Guys, на 16,5 літра ACC103. Це високоякісний аксесуар для миття розроблений фахівцями компанії з урахуванням побажань як професіоналів дітей, так і любителів у галузі догляду за авто. Конструкція міцніша на 30% порівняно з продукцією конкурентів. Ергономічний дизайн із загостреними краями полегшує зберігання відра, яке займає менше місця у вашому гаражі. Внутрішній простір спроектований таким чином, щоб ви могли використовувати уловлювачі бруду, а також інші аксесуари від Chemical Guys для ідеальних результатів автомийки, без подряпин, з підвищеною ефективністю роботи. Відро від Chemical Guys має стати єдиним можливим вибором для вашого арсеналу приладдя для догляду за автомобілем!

Інноваційні матеріали

Кожне Відро для якісного миття автомобіля від Chemical Guys створене з поліетиленового пластику підвищеної щільності. Цей матеріал широко відомий своїми параметрами міцності та стійкості до хімічних речовин. Ручка для перенесення виготовлена ​​з жорсткого сталевого пресованого дроту, тому вона не погнеться і не зламається, навіть якщо цебро буде заповнене водою та піною. Стіни відра на 30% товщі, якщо порівнювати з аналогічною продукцією інших виробників. Усі компоненти відра придатні для вторинної переробки та повторного використання, що скорочує кількість відходів та забруднення навколишнього середовища. Кожному детейлеру відомо, що одного відра для миття недостатньо: потрібно два, а ідеалі три відра. Одне використовується для мильної чистої води, одне для видалення бруду, одне спеціально для очищення коліс. Відра також ідеально підходять для зберігання пляшок з продукцією Chemical Guys, рушників та рукавичок з мікрофібри, завдяки чому ваш гараж виглядатиме акуратним та організованим, а мікрофібра залишиться чистою. Поліетилен високої щільності відрізняється хімічною стійкістю, він не втрачає своїх властивостей з часом, не зламається під впливом хімічних речовин, які ви використовуєте для догляду за автомобілем.


Схожі товари